Cannie

Hind alates 160.- € + km

CANNIE

Tootja: Narbutas

Hinnale lisandub käibemaks 22%.

Cannie

Lihtsus on mugavus.

CANNIE taburettide kollektsioon ühendab kvaliteetsed materjalid lihtsaks, kuid mänguliseks disainiks, mida on lihtne kohandada erinevatesse interjööridesse. Need taburetid kujundas Itaalia stuudio S.I. Design.

 

Saadaval kolmes kõrguses

Kollektsioon koosneb kolme kõrgusega taburettidest: kõrge taburet 790 mm, keskmise kõrge taburet 690 mm ja 500 mm taburet. Nende kasutamine erinevates kontoriruumides aitab säilitada ühtset stiili.

Cannie

Kõrge kvaliteet ja mugavus

CANNIE võib tunduda lihtsa taburetena, kuid garanteeritult pakub see kasutajatele kõrget kvaliteeti ja mugavust. Üks peamisi mugavustunde loovaid elemente on pehmest polüuretaanist valmistatud iste. Täispuidust jalad meeldivad neile, kes hindavad loomulikkust. Ja kõrgel või keskmisel kõrgel taburetil istudes saad jalad mugavalt jalatoele asetada.

 

Jätkusuutlik disain

CANNIE taburetid kasutavad materjale, mis vastavad tänapäeva tarbijate vajadustele ja jätkusuutlikkuse põhimõtetele. Neid tooteid on lihtne lahti võtta, sorteerida ja taaskasutada. Istme kõva osa ja jalatugi on valmistatud plastikust, mis on täielikult taaskasutatav, nagu ka täispuidust jalad. Viimane võib olla tuhapeitsitud helehallist või tuhapeitsitud mustaks. Lakk ja värvid on veepõhised ja seetõttu on nende lenduvate orgaaniliste ühendite emissioon madal. See on teie töökeskkonna jaoks tervislik valik.

Cannie

Lai valik rakendusi

CANNIE taburettidel on lai valik rakendusi. Otsime kontoris paljudes igapäevastes olukordades lihtsasti ühest kohast teise teisaldatavaid toole ja taburette. Erineva kõrgusega CANNIE taburette saab kasutada nii kontori koostöö- või koosolekuruumides, kontoriköögis kui ka avalikes ruumides.

Cannie

Suur hulk värvikombinatsioone

Sõltuvalt ruumist ja disainist, mida soovite luua, saate valida sobivaima polstri (kangas või kunstnahk) ja värvikombinatsioonid. Disainerid naudivad nende taburetide kombineerimist erinevates interjöörides ning saavad valida nii jalgade, jalatoe kui ka istme kõva osa plastiku ja istme polsterduse värvid. See on kokku 1620 võimalikku kombinatsiooni! Need ulatuvad neutraalsetest kombinatsioonidest, mis sulanduvad ümbrusega, kuni heledamate kombinatsioonideni, mis võivad olla interjööri aktsendiks.

Cannie

 


VIIMISTLUSED  TEHNILINE INFO  
Tehniline info   

Kontaktandmed

Büroomööbli Keskus OÜ

Pärnu mnt. 160b, 11317 Tallinn

Avatud: E-R 9:00-18:00

Telefon: +372 650 1090

E-mail: brk@brk.ee


Narbutas ametlik edasimüüja Eestis Nowy Styl Group ametlik edasimüüja Eestis Scan Sorlie ainuesindaja Eestis Dauphin ametlik edasimüüja Eestis

Asukoht

Kontaktid

Rene Vegel +372 507 0750
müügijuht rene@brk.ee
Kaidi Roosimägi  +372 5875 5070
müügikonsultant  kaidi@brk.ee
Marika Tõnsing +372 516 8803
tegevjuht marika@brk.ee