NARBUTAS on Leedus asuv globaalse väljavaatega ettevõte. NARBUTAS-es kujundatakse ja toodetakse mööblit kaasaegsesse tööruumi, pidades silmas 21. sajandi töötaja vajadusi. Pakutakse igale kliendile erinevaid lahendusi ja dünaamilist lähenemist. NARBUTAST saab nimetada kaasaegset, vastupidavat ja funktsionaalset mööblit tootvaks ettevõtteks.

NARBUTASE Visioon
Olla dünaamiline tööruumilahenduste ettevõte, juhtiv ja ihaldusväärne kaasaegses maailmas.
NARBUTASE Missioon
Olla kirglikud inspireerivate tööruumide loomise vastu.

Leedus asuva NARBUTAS mööblitehase pidev moderniseerimine ja automatiseerimine tagavad usaldusväärse tootmisprotsessi ja toodetava mööbli kõrgeima kvaliteedi. Ettevõte  investeeris 2018. aastal üle 7 miljoni euro ja 2021. aastal 20 miljoni euro ulatuses tehnoloogiaarendusse ja tehasepinna laiendamisse 58 400 m²-ni. Praegu töötab tehases üle 1000 inimese.

NARBUTASE professionaalne ja kogenud tootearendusmeeskond ja innovatsioonigrupp teevad tihedat koostööd, et leida optimaalseid ja kvaliteetseid lahendusi, mis on funktsionaalsed ja kergesti kohandatavad erinevatesse ruumidesse. Eritellimusel valmistatud mööbel. Oleme paindlikud ja pakume oma klientidele eritellimusmööbli projekteerimise ja valmistamise teenust. Kohandame mööbli erinevate vajadustega, viies ellu iga kliendi visiooni. Iga toote loomisel peetakse silmas klienti. Ollakse kursis globaalsete trendidega ja uuritakse põhjalikult kaasaegsete töötajate tegelikke vajadusi, et muuta oma tooted keskkonna- ja kasutajasõbralikuks. On oluline, et mööbel oleks funktsionaalne, kvaliteetne ja atraktiivse disainiga ning samas hoolitsetakse selle eest, et kliendid ei peaks maksma selle eest, mida nad ei vaja. Narbutase disaini moto on “Ei midagi ebavajalikku”.

NARBUTAS mööblit iseloomustab stiilne Itaalia disain, peen skandinaavialik minimalism või loomulik Leedu hubasus. Tootearendusmeeskond ja innovatsioonigrupp teevad pidevalt koostööd rahvusvaheliselt tuntud disaineritega Leedust, Itaaliast, Taanist, Jaapanist jne. Pikaajaline koostöö rahvusvaheliste partneritega annab suurepäraseid tulemusi.
NARBUTASE tooted ei teeni mitte ainult suurepärast klientide tagasisidet, vaid ka auhindu suurimatel kontorimööbli konkurssidel. 2021. aastal pälvis SOFT ROCK modulaarne salongiistmesüsteem Saksamaa disainiauhinna 2022. NORTH CAPE juhitool võitis prestiižse Red Dot Award: Product Design 2021 auhinna. 2019. aastal autasustati TWIST&SIT lamamistooli ja koosolekulauda NOVA Wood Red Dot Awardiga: Tootedisain 2019. 2018. aastal pälvis istmesüsteem CUMULUS Saksamaa disainiauhinna 2022 ja 2016. aastal Leedu Good disainiauhinna. 2016. aastal võitis ARCIPELAGO salongi istmesüsteem auhinna i-NOVO AWARDS 2016. 2012. aastal võitis AIR Executive mööblisüsteem Leedu Good Design auhinna.

Kõrged standardid NARBUTAS mööbel on ehitatud kõrgeimate rahvusvaheliste kvaliteedistandardite järgi, seda tõendavad sertifikaadid. Tootesertifikaat garanteerib kliendile, et mööbel on ohutu, vastupidav ja ergonoomiline. Tooted on disaininud innovatsioonigrupi kogenud insenerid. Nad hindavad kõiki ohutus- ja ergonoomikanõudeid ning toodete ja materjalide testimise tulemusi ning jälgivad, et tooted ei erineks normidest. NARBUTAS kontorimööblit toodetakse ühes Ida- ja Kesk-Euroopa suurimas ja arenenumas tehases, mis ehitati 2008. aastal Leedus Ukmerges. Ettevõtte kasvades ja tellimuste arvu kasvades investeerisime 2018. aastal üle 7 miljoni euro ettevõtte laiendamisse. seadmed ja tootmispind. Selle tulemusel kasvas tehase suurus 29 100 m²-lt 36 600 m²-le ja töötajate arv 700-ni. Edasine järjepidev 20 miljoni euro suurune investeering aastal 2021 viis tehase laienemiseni 58 400 m²-ni ja tehnoloogia arenguni. Tehases tehakse puidutöid, valmistatakse ja värvitakse metallkonstruktsioone, lõigatakse ja õmbletakse kangast, valmistatakse pehme mööbli komponente ja tehakse muid töid. Seetõttu suudame toota mitmesuguseid tooteid, alates töölaudadest, kappidest ja istmetest kuni akustiliste lahendusteni.

Toodete kõrgeima kvaliteedi tagamiseks ja tootmisvõimsuse suurendamiseks investeeritakse igal aastal automatiseerimisse ja robotiseerimisse. Tipptehnoloogiate juurutamisel tagatakse stabiilne ja paindlik tootmisprotsess, suureneb tellimustootmise kiirus. Jälgitakse, et kõik pakutavad lahendused oleksid läbimõeldud ja testitud ning toodetava mööbli kvaliteeti jälgitaks pidevalt. Eesmärgiks on õnnelikud kliendid, kes saavad ainult parima kvaliteediga tooteid.

Tehases on täiustatud seadmed – HOMAG puidutöötlemismasinad, ADIGE lasertoru lõikamismasinad, ABB keevituselemendid, Ideal Line pulbervärvimisliinid, Kuris kangalõikurid, ATIKAS lakkimisliin, BACCI Evolution JET viieteljeline masin, lehtmetalli tehnoloogia TRUMPF. Need masinad võimaldavad automatiseerida peamisi tootmisprotsessi etappe: laserlõikus, keevitamine, pulbervärvimisliinid, progressiivne stantsimine, kanga lõikamine, plaatide töötlemine ja pakendamine. Tänu sellele on NARBUTAS kaasaegne ja usaldusväärne ettevõte, mis toodab kiiresti kvaliteetset mööblit.

Kaasaegne tehas teostab mitmesuguseid toiminguid ja teostab erineva keerukusega projekte. Paindlikud ja multifunktsionaalsed ruumid on loodud nii suurte kui ka väikeste koguste loomiseks, võimaldades nii suuri projekte ellu viia kui ka kohaneda klientide spetsiifiliste vajadustega.

 

 

 

 

Kontaktandmed

Büroomööbli Keskus OÜ

Pärnu mnt. 160b, 11317 Tallinn

Avatud: E-R 9:00-18:00

Telefon: +372 650 1090

E-mail: brk@brk.ee


Narbutas ametlik edasimüüja Eestis Nowy Styl Group ametlik edasimüüja Eestis Scan Sorlie ainuesindaja Eestis Dauphin ametlik edasimüüja Eestis

Asukoht

Kontaktid

Rene Vegel +372 507 0750
müügijuht rene@brk.ee
Kaidi Roosimägi  +372 5875 5070
müügikonsultant  kaidi@brk.ee
Marika Tõnsing +372 516 8803
tegevjuht marika@brk.ee