Hind alates 1000.- € + km

XILIUMG

Tootja: Nowy Styl

Toote koduleht: https://www.nowystyl.com/en/xilium/gaming-chairs

Professionaalsed Counter-Strike'i mängijad testisid XiliumG toole, valmistudes ja harjutades 2022. aasta maineka ESL PRO LIIGA jaoks. Nädalaid rasket tööd, 380 tundi treeningut edu saavutamiseks.

Täiustatud ergonoomia. Reguleeritava kõrguse ja sügavusega peatugi. Unikaalne DUO-BACK seljatugi teie selgroo toetamiseks. Seljatoe kallutamine 30° ja kiikumisfunktsioon. Meie patenteeritud seljatoe funktsioon X-MOVE ei võimalda mitte ainult külgsuunas liikumist ja dünaamilist istumist, vaid paneb selle seljatoe ka teie kehaliigutusi järgima.XD käetoed reguleeritakse mitmemõõtmeliselt, suurendades arvutiklaviatuuri ja mobiilseadmetega töötamise mugavust. Pehmed käetoe padjad pakuvad küünarnukkidele suurt mugavust. Tänu kõrguse reguleerimisele saate tooli hõlpsasti lauaplaadi alla liigutada.

Täiustatud mehhanismi ja käetugedega XiliumG võib kohandada erinevatele kehasuurustele, kuna see on mõeldud kasutajate kaalule 45–150 kg. Käetugede külgliikumine annab kasutajale veelgi rohkem ruumi. Tänu sellele on Xilium G mängutool, mida saavad kasutada paljud erineva vanuse, kaalu ja kehahoiakuga kasutajad.XiliumG on keskkonnasõbralik mängutool, kuna umbes 96% materjalidest saab pärast tooli elutsükli lõppu taaskasutada. Istme- ja seljatoepatju on lihtne lahti võtta – abiks funktsioon, kui polstri puhastamine on vajalik.Hingava ja vastupidava polstri kasutamine ning sobiv vahttihedus tagavad mugava kasutamise pikemaks ajaks. XiliumG on varustatud kvaliteetsete komponentidega, mille tulemuseks on viieaastane garantii.

Kontaktandmed

Büroomööbli Keskus OÜ

Pärnu mnt. 160b, 11317 Tallinn

Avatud: E-R 9:00-18:00

Telefon: +372 650 1090

E-mail: brk@brk.ee


Narbutas ametlik edasimüüja Eestis Nowy Styl Group ametlik edasimüüja Eestis Scan Sorlie ainuesindaja Eestis Dauphin ametlik edasimüüja Eestis

Asukoht

Kontaktid

Rene Vegel +372 507 0750
müügijuht rene@brk.ee
Kaidi Roosimägi  +372 5875 5070
müügikonsultant  kaidi@brk.ee
Marika Tõnsing +372 516 8803
tegevjuht marika@brk.ee